مزووایت ( بی بی گلو) یا تکنیک پوست کره ای

 

مزووایت-بی بی گلو

کرم پودر دائم یا بی بی گلو یا تکنیک پوست کره ای:
جديد ترين روش در زمينه ي آرايش دائم محسوب مي شود، در اين روش پاكسازي، ابرسانی، جوانسازی و در نهايت كرم پودر با هم انجام مي شود، استفاده از كرم پودر آرايشی موجب بسته شدن منافذ پوست و نرسيدن اكسيژن به پوست مي شود، اما با اينكار پوست شما نفس می كشد، كبودی و تیرگی زیر چشم، لك، كك و مك، جاي جوش و … رفع ميشود و در نهايت پوستي يك دست و روشن و شفاف خواهيم داشت.
اين متد را كشورهايي مثل امريكا و اروپا، روسيه و كره انجام مي دهند و تاييديه امريكا و اروپا را نیز دارد، پس هیچ جای نگرانی نيست. 
اين روش براي درخشان و روشن سازی پوست بين ٢ تا ٣ درجه می باشد. اين ويال ها از نظر ظاهری شبيه به رنگ های تتو در اسكين سازی می باشد. اما بايد متذکر شويم كه اين دو مواد كاملاً با هم متفاوت می باشند و اصلاً امكان انجام اين روش با مواد ميكروپيگمنتيشن وجود ندارد و مواد كاملاً از نظر تركيبات متفاوت هستند.
اين ويال ها در قالب مزو با تركيبات گياهي، شيميايي و درماني در زمينه روشن سازی و درخشان سازی مؤثر هستند و از تركيبات اين ويال ها ميتوان به البوتين، نياسين، پلي آميد و غيره اشاره كرد كه كاملاً بدون عوارض هستند.
عناصر اين ويال ها در برندهای مرغوب از عناصر گياهی تهيه شده است و همان طور كه گفته شد با مواد آرايشی و ميكروپيگمنتيشن متفاوت است.

نکات مهم در مزووایت یا بی بی گلو

  • درد ندارد و همانموقع نتيجه را مشاهده می كنيد.
  • راديكالهاي آزاد را خنثی می كند.
  • باعث كاهش ميزان ملاتونين سازی پوست و بهبود چين و چروك صورت می شود.
  • منافذ را همانند كرم پودر نمی بندد.
  • با مواد آرايشي و ميكروپيگمنتيشن كاملاً متفاوت است.
 ضمنا دوستان عزیز توجه ویژه  بفرمایید که این روش درمانی زیبایی پوست کره ای یا کاشت کرم پودر یا تکنیک پوست کره ای از مدتها قبل در كشورهايي مثل امريكا و اروپا، روسيه و كره انجام می شده است، اکنون به ایران رسیده و هیچ برندی در ایران صاحب این سبک و گواهی ثبت اختراع برای این متد درمانی زیبایی ندارد. 
جالب است بدانید همکارانی که خود را صاحب و ابداع کننده تکنیک پوست کره ای یا مبتکر تکنیک پوست کره ای میدونند فقط جنبه تبلیغاتی و جلب توجه داشته، چون در واقع 
تکنیک پوست کره ای در سراسر دنیا و ایران به یک شکل و با یک مدل دستگاه و مواد تعریف شده انجام و آموزش داده می شود.

ماندگاری مزووایت یا کرم پودر دائم

جدیدترین روش جوانسازی پوست (بی بی گلو)
ماندگاری:هشت ماه تا یک سال 
تعداد جلسات دو تا چهار جلسه در ماه،
به فواصل ده روز نهایت دو هفته 

سالن زیبایی آرزو براتی با افتخار یکی از اولین سالن هایی است که  در حوزه  تکنیک جدید پوست کره ای یا بی بی گلو در تهران فعالیت می کند. بی بی گلو در سالن آرزو براتی همراه با مزووایت انجام میشود.
09912001204