آرایش دائم صورت

 

میکروپیگمنتیشن صورت
امروزه همه به این امر واقف هستند که خانم های چشم و ابرو مشکی تمایل بیشتری به استفاده از لوازم آرایشی نسبت به خانم بلوند و بور دارند، نوع تغذیه افراد و شرایط جغرافیایی و اکوسیستم کشور ها و شهرهای مختلف باعث تمایل این افراد به مصرف مواد غذایی و انتخاب رنگ و نوع پوشش و لوازم آرایش می شود، به طور مثال کشور هند اکثر انتخاب های مردم آنها خیلی غلیظ می باشد، غذاها ی آنها بسیار تند و پر ادویه، شیرینی های با شیرینی زیاد، انتخاب رنگ لباس، رنگهای بسیار جیغ و شاد و استفاده آنها از لوازم آرایشی خیلی غلیظ و تند می باشد و این بخاطر نوع تغذیه و شرایط آب و هوایی این کشور می باشد. برعکس در یک سری کشورهای اروپایی که تغذیه آنها بیشتر از گیاهان و سبزیجات می باشد، باعث شده تمایلات آنها رنگ های ملایم و خیلی کمرنگ باشد و تمایل چندانی به آرایش غلیظ یا رنگهای پررنگ، یا غذا های چرب و پر ادویه ندارند. 
حال می پردازیم به کشور خودمان ایران که اکثرا چشم، ابرو مشکی هستند و تمایل مردم به آرایش صورت بسیار زیاد است، حتی بعضا دوست دارند آرایش دائم و ماندگار داشته باشند، این جاست که تاتو دائم صورت طرفدار پیدا می کند. تتو صورت یا میکروپیگمنتیشن صورت به بخش های متعددی تقسیم می شود که در این قسمت به آنها می‌پردازیم. 

آرایش دائم ابرو:

میکروبلیدینگ

آرایش دائم ابرو شامل میکروپیگمنتیشن ابرو، میکروبلیدینگ ابرو، یا تاتو ابرو می باشد. اولین بار که آرایش دائم ابرو رایج شد، آرایشگر قابی شبیه ابرو بعضا کمی بالاتر از رویش مو های ابرو نقاشی میکردند و داخل کادر و اون قاب رو پر رنگ می کردند. 
بعد از اون میکروپیگمنتیشن ابرو بیشتر باب شد که در این روش با دستگاه خطوطی همانند موهای ابرو کنار و هم ردیف تار های ابرو کشیده می شد، این روش خیلی نسبت به روش قبل بهتر و طبیعی تر بود ولی باز هم کمی نسبت به تارهای ابرو ضخیم تر بود که همچنان طرفداری خودش را به علت ماندگاری بالا دارد. 
بعد از میکروپیگمنتیشن ابرو، میکروبلیدینگ ابرو رواج پیدا کرد، در این روش همانند میکروپیگمنتیشن ابرو خطوطی به موازات و شبیه تارهای ابرو کشیده می شود، ولی در میکروبلیدینگ ابرو بجای دستگاه از قلم مخصوص و سر سوزن های مخصوص استفاده می‌شود، ظرافت میکروبلیدینگ نسبت به میکروپیگمنتیشن خیلی بالاتر می باشد و دقیقا شبیه تار موی ابرو کشیده می شود و در بیشتر مواقع به سختی میتوان فرق میان تار ابرو طبیعی و خطوط کشیده شده با قلم را تشخیص داد. تنها ایرادی که این روش دارد، ماندگاری پایین تری نسبت به دو روش قبل دارد. چون میکروبلیدینگ با قلم و دستی انجام میشود ولی در میکروبلیدینگ با دستگاه انجام می شود.

آرایش دائم چشم:

فیکانتور چشم
آرایش دائم چشم شامل تاتو چشم،فیکانتور چشم، بن مژه، خط چشم دائم می باشد. قالبا فیکانتور چشم را با دستگاه و رنگ مشکی پشت چشم تاتو میکنند، که اگر خیلی ظریف باشد و لابلای مژه ها تاتو شود به آن بن مژه و کمی قطور تر که حالت خط چشم پشت چشم باشد، فیکانتور چشم می‌گویند، البته فیکانتور چشم یا خط چشم دائم را با رنگهای آبی یا سبز هم انجام می دهند که امروزه زیاد باب نیست، هرچند هنوز مخاطب های خاص خود را دارد، قبل از انجام فیکانتور چشم با قلم مخصوص خط چشم طراحی می شود و چنانچه مورد پسند مشتری واقع شد،روی همون طراحی با رنگ و سوزن مخصوص وارد پوست می شود، که تا سالها زیر پوست باقی می ماند.
توجه داشته باشید اگر از رنگهای نامرغوب استفاده شود، بعد از مدتی رنگ مشکی پشت پلک به رنگ سبز یا قرمزی تغییر رنگ می دهد، پس موقع انتخاب سالن یا پیگمنتر حتما از بابت استفاده مواد مرغوب اطمینان حاصل کنید.

فیکانتور لب:

فیکانتور لب
فیکانتور چشم شامل رژ لب دائم، فیکانتور لب یا میکروپیگمنتیشن لب می باشد. میکروپیگمنتیشن لب با اهدف‌ مختلفی مانند ساخت مجدد حالت لب، تقویت رنگ خود لب انجام می شود. بعضا افراد دوست دارند رنگ لب هایشان قرمز تر یا صورتی تر و به طور کل پر رنگ تر باشد. در مواردی که به علت تصادفات رانندگی، جای جراحی، یا لب شکری که یک نقص مادرزادی است پس از اتمام مراحل جراحی، اصلاح چروک‌های بالای لب ، افزایش حجم لب به کمک تکنیک‌های سایه روشن (در مورد مردان به‌صورت نامحسوس) انجام می‌شود.
آرایش دائمی لب یا میکروپیگمنتیشن لب به معنی نیاز نداشتن به استفاده از لوازم آرایشی نیست بلکه ته رنگی به لب می‌دهد که باعث می‌شود فرد در تمام اوقات بدون استفاده از لوازم آرایش هم ظاهری آراسته داشته باشد.
البته هنوز افرادی هستند که تمایل دارند فقط اطرف یا خط لب تتو کنند، که طرفداران این مدل خیلی کم شده و بیشتر برای حجیم سازی و اصلاح تقارن لب و رنگدهی و فرم دهی لب، برای میکروپیگمنتیشن لب مراجعه می کنند. 
خوشبختانه در سالن زیبایی آرزو براتی با به کار گیری کادر فوق العاده حرفه ای و دوره دیده و استفاده از مواد مرغوب و استریل کامل لوازم یکی از بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن صورت در تهران می باشد و با مستر های آکادمی های معروف در خدمت شما عزیزان هستیم. 

 • قیمت میکرو بلیدینگ: ششصد و پنجاه هزار تومان
  قیمت ترمیم : دویست هزار تومان
  قیمت خط چشم بالا: ششصد هزار تومان 
  قیمت ترمیم خط چشم: دویست هزار تومان
  قیمت بن مژه بالا: چهارصد هزار تومان
  قیمت بن مژه پایین :دویست و پنجاه هزار تومان
  قیمت رژ لب به همراه حجیم سازی :هفتصد هزار تومان
  قیمت ترمیم رژ لب : دویست و پنجاه هزار تومان
 • اینستاگرام آرایش دائم صورت: arezoobeauty023
09912001204