بهترین-آرایشگاه-رنگ-مو-در-تهران

بهترین آرایشگاه رنگ مو در تهران

در این نوشته سعی داریم بهترین آرایشگاه رنگ مو در تهران را به شما معرفی کنیم. سالن زیبایی آرزو براتی با داشتن دانش و تجربه و به کارگیری نیروی انسانی مجرب و حرفه ای به بهترین آرایشگاه رنگ مو در شمال تهران تبدیل شده است. تنها کافیست یکبار از خدمات بی نظیر این سالن زیبایی استفاده کنید تا برای همیشه مشتری آن شوید. این موفقیت در کسب بهترین آرایشگاه رنگ مو تهران یک شبه بدست نیامده است و در این نوشته به عوامل آن می پردازیم.

تاریخچه آرایشگاه رنگ مو

حرفه آرایش مو به مصر باستان بر می گردد ، جایی که آرایشگران برای حالت دادن به موها از ابزار هایی نظیر قیچی ، لوسیون و سایر مواد حالت دهنده به مو های مشتریان خود حالت می دادند. در یونان و روم باستان ، مردان ثروتمند علاوه بر رنگ آمیزی و اصلاح ، خادمانی برای خود به عنوان آرایشگر شخصی در خدمت می گرفتند. همان زمان که یونانی ها ریش خود را تراش می دادند ، اولین آرایشگاه افتتاح کردند. در سال 296 قبل از میلاد ، آرایشگاه ها رایج شده و جزء سنت های رم باستان گردید.
رومی ها از نظر ظاهری خاص بودند و آنها آرایشگاه خود را تونستینای (Tonstinae)  می نامیدند. این آرایشگاه ها موم ، مانیکور و پدیکور را نیز ارائه دادند. تونستینای در واقع بهترین آرایشگاه رنگ مو و خدمات آرایشی در آن زمان بوده است. هنگامی که از روحانیون کاتولیک روم خواسته شد ریش های خود را بتراشند ، تقاضا برای این استفاده از خدمات این آرایشگاه ها افزایش یافت.

قرن هجدهم:

قرن هجدهم استفاده از کلاه گیس بسیار رایج بوده است. بنابراین آرایشگران به سازندگان کلاه گیس تبدیل شدند. در اواخر قرن نوزدهم ، کلاه گیس ها دیگر مورد استفاده قرار نگرفتند و سالن های شهر شهرت بدی پیدا کردند. در دهه اول قرن شانزدهم ، اروپا شاهد مردانی بود که موهای زنان را آرایش میکنند. یکی از محبوب ترین آرایشگاه های آن زمان شامپاین بود که آرایشگاه خود را در پاریس باز کرد و به زنان ثروتمند پاریسی خدمات آرایشی ارائه می کرد تا زمان مرگ در سال 1658 بهترین آرایشگاه رنگ مو و خدمات آرایشی بود.
سینک های لوله کشی شده جهت شستشوی مو و شامپو با محبوبیت بیشتر در این سالن ها روبرو شد. آرایشگران شروع به استفاده از پراکسید هیدروژن و رنگ موی مصنوعی برای تغییر رنگ مو کردند. در سال 1890 ، آکادمی آرایشگری توسط فرانسویان بریسبویس و فدرمایر در شیکاگو آغاز به کار کرد.

آرایشگاه های مدرن

در پایان دهه اول قرن هجدهم ، آرایشگاه ها به سالن های زیبایی در سراسر جهان تغییر کاربری دادند. اما زنان هنوز هم توسط خادمان خود موهای خود را آرایش می کردند. سالن ها ی زیبایی تبلیغات را به طرزی وسیع شروع کردند تا زنان را از خانه های خود بیرون کنند. در همین زمان ، یک کارآفرین خود ساخته به نام مارتا ماتیلدا هارپر اولین سالن عمومی را با نام ‘The Harper Hair Parlour’ افتتاح کرد. او صندلی آرایشی سالن زیبایی را اختراع کرد ، اما هرگز اختراع خود را ثبت نکرد. او آموزش آرایشگری را شروع کرد و دختران را در سالن خود استخدام کرد.

قرن بیستم:

در قرن 20 تقریبا 25000 آرایشگاه را در ایالات متحده افتتاح شد. از قرن 19 تا 20 ، سنجاق ها ، بابلیس ، سشوار و رنگ مو رواج پیدا کرد. عصر جاز و کوکو شانل و بچه ها با موی کوتاه بود. از آنجا که بسیاری از سالنهای زیبایی از کوتاه کردن موهای زنان خودداری میکردند ، آنها به آرایشگاه ها مراجعه میکردند.

دهه چهل:

دهه 40  سالن های زیبایی به محلی برای فرار زنان از زندگی روزمره و حرف زدن  تبدیل شد. در واقع نیروهای نظامی سالن های زیبایی را برای کارمندان خود راه اندازی کردند تا روحیه کارمندان زن خود را تقویت کنند. مدل موی بوفانت که توسط ریموند بسونه ابداع شد ، موج هایی را در آینه و تالار طلاکاری شده وی در لندن ایجاد کرد. اصطلاح “سالن” به طور رسمی به جای سالن زیبایی قرار گرفت. به زودی ، زنان و مردان شروع به مراجعه به همان سالن کردند و سالن های بدون جنسیت (Unisex) متولد شد. به زودی سالن ها در فروشگاه های بزرگ و کشتی های تفریحی افتتاح شدند. دهه 70 به دلیل تقاضا زیاد مردم به آرایشگران ، به عنوان عصر طلایی آرایشگاه در نظر گرفته می شود. با توجه به سابقه سالن ها ، آنها تا به امروز به رشد خود ادامه داده اند. که در کشور ما سالن زیبایی آرز

بهترین آرایشگاه رنگ مو در تهران

امروزه در کشورهای در حال توسعه نظیر کشور ما درخواست برای خدمات آرایشی بسیار افزایش یافته است. یکی از این خدمات آرایشی خدمات رنگ مو می باشد. این درخواست ها در کلان شهرها نظیر تهران به شدت افزایش یافته است. مردم از طریقه ای مختلف تبلیعاتی با آرایشگاه های زنانه آشنا می شوند. پیدا کردن یک آرایشگاه برای رنگ مو در تهران همیشه کار ساده و آسانی نیست. اما این سئوال پیش می آید بهترین آرایشگاه رنگ مو تهران کجاست؟

بهترین آرایشگاه رنگ مو تهران کجاست؟

قبل از اینکه به این سئوال که “بهترین آرایشگاه رنگ مو تهران کجاست؟” باید این مسئله را بررسی کنیم که فاکتور های مد نظر برای انتخاب بهترین آرایشگاه رنگ مو تهران چیست؟ در زیر به برخی از این فاکتور ها می پردازیم:

کیفیت رنگ مو و مواد مورد استفاده:

یکی از مهم ترین فاکتورها برای انتخاب آرایشگاه رنگ مو مناسب ، استفاده از مواد با کیفیت از برندهای معتبر میباشد. استفاده از رنگ موهای بی کیفیت برای افزایش دامنه سود در آرایشگاه ها به یکی از مشکلات اصلی در انتخاب آرایشگاه رنگ مو تبدیل شده است. توصیه میکنیم قبل از انتخاب آرایشگاه ، در مورد رنگ های مورد استفاده در این آرایشگاه ها تحقیق کنید. زیرا در صورت استفاده از مواد بی کیفیت صدمات جبران ناپذیری به موهای شما وارد میشود. سالن زیبایی آرزو براتی با استفاده از مواد باکیفیت از برندهای معتبر رنگ مو به بهترین آرایشگاه رنگ مو در تهران تبدیل شده است.

پرسنل مجرب و حرفه ای:

امروزه نیروی انسانی برای همه کسب و کارها به عنوان یکی از سرمایه های اصلی به شمار می رود. استفاده از نیروهای مجرب و حرفه ای که علاوه بر تخصص امور مربوط به مشتری مداری را رعایت می کنند ، سهم به سزایی در جذب مشتریان و توسعه کسب و کارها دارد. سالن زیبایی آرزو براتی این اصل را در دستور کار خود قرار داده است و  با به کار گیری پرسنل حرفه در بخش رنگ و هایلایت مو و داشتن رضایت حداکثری مشتریان ، به بهترین آرایشگاه رنگ مو در تهران تبدیل شده است.

قیمت مناسب:

معیار پایین بودن قیمت به تنهایی نمیتواند به عنوان تنها فاکتور در انتخاب آرایشگاه حرفه ای در نظر گرفته شود. ما همواره به مشتریان توصیه می کنیم به جای انتخاب آرایشگاه ارزان به دنبال آرایشگاه با قیمت مناسب باشند. تناسب قیمت با کیفیت کار و مواد مورد استفاده همواره می تواند به مشتریان در انتخاب بهترین آرایشگاه رنگ مو در شمال تهران کمک به سزایی کند.

مدیریت قوی و حرفه ای:

اینکه برای انتخاب یک آرایشگاه زنانه به قیمت ، کیفیت و پرسنل توجه کنیم کافی نیست. تنها عاملی که باعث می شود سه فاکتور بالا در کنار یکدیگر جمع شود ، مدیریت حرفه ای است. استفاده از تجربه و سابقه مدیریت می تواند باعث شود تا گامهای بلندی در جهت پیشرفت یک مجموعه برداشته شود. خانم آرزو براتی با داشتن مدرک مدیریت کسب و کار و سال ها تجربه در سالن های زیبایی توانسته است این سالن را به یکی از بهترین آرایشگاه های زنانه تهران تبدیل کند. این مجموعه با مدیریت قوی به بهترین آرایشگاه رنگ مو در شمال تهران تبدیل شده است.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 4.9]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09912001204